VT Farm - шаблон joomla Форекс

4.12. Обмеження максимальної швидкості, Кінець обмеження максимальної швидкості, Зона обмеження максимальної швидкості

mashina

3.29 Знак 3.29 "Обмеження максимальної швидкості" забороняє рух із швидкістю, що перевищує зазначену на знакові. Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

 

Зона дії знаку може бути зменшена:

  • установленням у кінці зони його дії знаку 3.30 Знак 3.30 "Кінець обмеження максимальної швидкості"

  • зміною на знакові величини максимальної швидкості руху.

Дія знаку, що встановлений перед населеним пунктом, позначеним знаком 5.45 Знак 5.45 "Початок населеного пункту", поширюється до цього знака.3.29

 

5.45 Знак 5.45 "Початок населеного пункту" застосовується для позначення початку населеного пункту, в якому діють вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах. Знак установлюється на фактичній межі забудови, яка прилягає до дороги.

 

3.30

 

 

Знак 3.30 "Кінець обмеження максимальної швидкості" скасовує обмеження максимальної швидкості.

 

 

 

 

3.31 Знак 3.31 "Зона обмеження максимальної швидкості" забороняє в зоні (населений пункт, мікрорайон, зона відпочинку тощо) рух із швидкістю, яка перевищує зазначену на знакові. Зона дії знака може бути зменшена установленням у кінці зони його дії знака 3.32 Знак 3.32 "Кінець зони обмеження максимальної швидкості".Дія знаку поширюється на всю відповідну зону.

 

 

 

 

mashina

Последнее изменениеПятница, 12 марта 2021 17:56

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Наверх