VT Farm - шаблон joomla Форекс

4.11. Обгін заборонено, Кінець заборони обгону, Обгін вантажним автомобілям заборонено, Кінець заборони обгону вантажним автомобілям.

mashina

3.25 Знак 3.25 "Обгін заборонено" забороняє обгін усіх транспортних засобів, крім поодиноких, що рухаються із швидкістю менше 30 км/год (Поодинокими вважаються одиночні транспортні засоби, автопоїзди, а також буксируючий транспортний засіб у зчепленні з буксированим). Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету. Зона дії знака може бути зменшена установленням у кінці зони його дії знака 3.26 Знак 3.26 "Кінець заборони обгону".

3.25

3.26

 

Знак 3.26 "Кінець заборони обгону" скасовує заборону обгону усіх транспортних засобів.

 

 

 

3.27 Знак 3.27 "Обгін вантажним автомобілям заборонено" забороняє вантажним автомобілям з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т обганяти усі транспортні засоби (крім поодиноких, що рухаються із швидкістю менше 30 км/год.). Тракторам забороняється обгін усіх транспортних засобів, крім поодиноких велосипедів, гужових возів (саней). Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету. Зона дії знака може бути зменшена установленням у кінці зони його дії знака 3.28 Знак 3.28 "Кінець заборони обгону вантажним автомобілям".

3.28

 

Знак 3.28 "Кінець заборони обгону вантажним автомобілям"скасовує заборону обгону вантажним автомобілям з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т.

 

 

 

 

mashina

 

Последнее изменениеПятница, 12 марта 2021 17:57

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Наверх