VT Farm - шаблон joomla Форекс

4.7 Рух транспортних засобів, висота яких перевищує ... м, заборонено, Рух транспортних засобів, довжина яких перевищує ... м, заборонено,

mashina

3.18

 

Знак 3.18 "Рух транспортних засобів, висота яких перевищує ... м, заборонено" забороняє рух транспортних засобів, габаритна висота яких (з вантажем чи без нього) більша зазначеної на знакові. У разі заборони руху на ділянках доріг, позначеним знаком, об’їзд слід здійснювати за іншим маршрутом. Дія знака поширюється на те місце, перед яким його встановлено.

 

 

3.18

 

3.19 Знак 3.19 "Рух транспортних засобів, довжина яких перевищує ... м, заборонено" забороняє рух транспортних засобів, габаритна довжина яких (з вантажем чи без нього) більша зазначеної на знакові.У разі заборони руху на ділянках доріг, позначеним знаком, об’їзд слід здійснювати за іншим маршрутом. Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

 

 mashina
Последнее изменениеПятница, 20 сентября 2019 10:39

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Наверх