VT Farm - шаблон joomla Форекс

4.6 Рух транспортних засобів, маса яких перевищує ... т, заборонено, ух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує ... т, заборонено, Рух транспортних засобів, ширина яких перевищує ... м, заборонено.

mashina

3.15 Знак 3.15 "Рух транспортних засобів, маса яких перевищує ... т, заборонено" забороняє рух транспортних засобів, у тому числі їх составів, загальна фактична маса яких перевищує зазначену на знакові.Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

3.15

3.16 Знак 3.16 "Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує ... т, заборонено" забороняє рух транспортних засобів, у яких фактичне навантаження на будь-яку вісь більше зазначеної на знакові.Дія знака поширюється на ту дорогу (ділянку дороги), на початку якої встановлений цей знак. 

 

 

 

 

3.16

 

3.17

 

Знак 3.17 "Рух транспортних засобів, ширина яких перевищує ... м, заборонено" забороняє рух транспортних засобів, габаритна ширина яких (з вантажем чи без нього) більша зазначеної на знакові. У разі заборони руху на ділянках доріг, позначеним знаком, об’їзд слід здійснювати за іншим маршрутом. Дія знака поширюється на те місце, перед яким встановлений цей знак.

 

 

 

 mashina

 

Последнее изменениеПятница, 20 сентября 2019 10:24

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Наверх