VT Farm - шаблон joomla Форекс

4.5 Рух транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, заборонено,Рух транспортних засобів, що перевозять вибухівку, заборонено,Рух транспортних засобів, що перевозять речовини, які забруднюють воду, заборонено

mashina

3.12 Знак 3.12 "Рух транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, заборонено" забороняє рух транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі. Зона дії знаку — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

 

 

3.12

 

3.13 Знак 3.13 "Рух транспортних засобів, що перевозять вибухівку, заборонено" забороняє рух транспортних засобів, що перевозять вибухові речовини. Зона дії знаку — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

 

 

 

3.14 Знак 3.14 "Рух транспортних засобів, що перевозять речовини, які забруднюють воду, заборонено" забороняє рух транспортних засобів, що перевозять речовини, які забруднюють воду.Зона дії знаку — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

 

 

mashina

Последнее изменениеПятница, 20 сентября 2019 10:04

7 комментарии

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Наверх